Cisco

CISCO

Cisco Systems – світовий лідер у галузі мережевих технологій, призначених для мережі Інтернет. Рішення Cisco об’єднують людей, комп’ютерні пристрої і комп’ютерні мережі і дозволяють людям отримувати і передавати інформацію, незалежно від місця, часу і комп’ютерних систем, що використовуються.

Cisco розробляє комплексні рішення, з допомогою яких замовники створюють власні об’єднані інформаційні інфраструктури або отримують доступ до мереж інших власників. При цьому комплексним ми називаємо таке рішення, яке створює загальну архітектуру для надання узгоджених мережевих послуг усім абонентам. Чим ширше спектр мережевих послуг, тим корисніше для підключених абонентів буде дана мережа.

Це найширший в галузі портфель апаратних засобів, які використовуються для будівництва інформаційних мереж і надання доступу до них; операційна система Cisco IOS, призначена для підтримки мережних послуг і додатків; досвід проектування і розгортання мереж; а також система технічної підтримки і професійних послуг з обслуговування і оптимізації мережевої роботи.