Хмарний переклад документів

Компанії ABBYY LS і Xerox представили перший в галузі хмарний сервіс, який допоможе перевести документи на більш ніж 40 мов.

Xerox Easy Translator доступний в МФУ виробника, на спеціальному веб-порталі та мобільних пристроях. Багатофункціональні апарати забезпечують машинний переклад документів: при скануванні користувач вказує цільову мову і отримує готову версію.

Переклад тексту можна також отримати на порталі – достатньо завантажити файл у будь-якому з 38 форматів, включаючи JPEG або PDF, і задати один з трьох рівнів перекладу: «Експрес» (машинний переклад, відредагований професійним перекладачем), «Професійний» (над текстом працюють перекладач і редактор) або «Експерт» (бездоганний і готовий до друку переклад документів, виконаний фахівцями в області обраної тематики).

Щоб перевести документ в мобільному додатку користувачеві потрібно сфотографувати його і завантажити файл через Xerox Easy Translator (Android, iOS). Готовий машинний переклад надсилається електронною поштою протягом хвилини.

Всі переклади ви вправі зберегти в особистому кабінеті, який знаходиться в хмарі з захищеним доступом.

Залишити відповідь