Intel більше не захищатиме деякі свої процесори від вразливостей

13 Тра 2018
256
0

На початку нинішнього, 2018 року в деяких процесорах компанії Intel була виявлена ​​уразливість, яка дозволяла зловмисникам викрасти дані користувача, які обробляються в процесорі. Негайно представники Intel повідомили, що будуть працювати над «латками», які виправлять упущення. Однак нещодавно було оголошено, що не всі процесори зможуть стати безпечними.

Як заявляють самі Intel, власники Sandy Bridge і новіших систем отримають обіцяні оновлення від узявімостей, виявлених на початку року Meltdown і Spectre, але створення патчів для процесорів старше семи років не передбачається.

Варто нагадати, що Meltdown і Spectre вражають не тільки чіпи Intel, але і деякі продукти AMD. На даний момент Intel вже випустила виправлення для моделей Broadwell, Haswell, Skylake, Kaby Lake і Coffee Lake. А ось 45-нанометрові чіпи Core першого і другого поколінь більше оновлюватися не будуть. Раніше і вони отримали деякі виправлення, але більше виправлень можна не чекати. Таку зміну курсу Intel пояснює наступним чином:

«Більшість старих продуктів реалізовані як закриті системи, а тому менш схильні до виявленим вразливостей. Крім того, обмеження по випуску оновлень ПО пов’язано з тим, що зараження Spectre малоймовірно через мікроархітектурні характеристик старих чіпів ».