Intel скасувала проведення щорічних форумів IDF

24 Кві 2017
1379
0

Всі останні виступи керівництва компанії Intel так чи інакше містили думку, що епоха персональних комп’ютерів для неї підійшла до кінця.

Компанія більше не ставить ПК і пов’язані з ними розробки і продукти в центр своєї уваги. Вона воліє говорити про хмари, штучний інтелект, автопілоти, роботах та мобільних платформах п’ятого покоління. Вчора Intel як би поставила крапку у всіх своїх посланнях, що пророкують завершення ери ПК — на сторінках ресурсу компанії з’явилося повідомлення, що щорічних заходів у вигляді форумів Intel Developer Forum (IDF) більше не буде. Торішній серпневий форум IDF 2016 виявився останнім в історії компанії.

Зараз компанія шукає нові форми комунікації з розробниками і клієнтами. Можливо, в майбутньому вона буде проводити виключно тематичні заходи, організовувати зустрічі з аналітиками, як це робить компанія AMD або придумає іншу форму розповіді про найближчі і довгострокові плани. У будь-якому разі, сайт Intel завжди залишається місцем, де фахівець може спробувати знайти відповіді на свої питання. Подача новин на сайті компанії, до речі, теж змінилася. Приблизно з півроку Intel подає новини не тільки у вигляді прес-релізів, а також розкриває інформацію по темі вустами своїх офіційних представників у вигляді, скажімо так, живої мови.

Ми розуміємо Intel, але форумів IDF нам буде не вистачати. Все-таки два десятки років регулярних і великих інформаційних заходів — до цього настільки звикаєш, що здається, ніби це буде вічно.