Курс Bitcoin побив черговий рекорд

Минулого тижня Bitcoin розділився на дві валюти — Bitcoin і Bitcoin Cash, — але це не завадило валюті вирости у вартості і побити черговий рекорд.
Раніше в цьому році ціна на 1 BTC перевищила $2 000, а в червні криптовалюту оцінювали майже в $3 000 за одиницю. За останній день цінність Bitcoin знову збільшилася на 10% через зниження ціни Bitcoin Cash на 30%. Тепер деякі біржі торгують BTC по $3 200, а експерти розповіли про причини зростання криптовалюти і прокоментували ситуацію.


На даний момент загальна цінність Bitcoin прагне до $52 мільярдів. У збільшенні вартості винен новий форк Bitcoin Cash (BCH), який офіційно запустили 1 серпня. Новинка продублювала блокчейн оригінального Bitcoin, і кожен власник BTC отримав на гаманець аналогічну кількість BCH.
Між тим не всі обмінники підтримали форк: наприклад, Coinbase відмовилася працювати з новою монетою, тому на компанію довелося вплинути юридично і зобов’язати до підтримки BCH до 1 січня. Цікаво, що Coinbase досі не виконала умови договору.
Спочатку курс Bitcoin Cash становив близько $555, а в минулу середу піднявся до $727. Пізніше вартість валюти впала до $220. Експерти налаштовані скептично до майбутньої долі форк і вважають, з монетою нічого не можна зробити. Можливо, пізніше Bitcoin Cash зацікавляться компанії і розробники, але поки що майнінг BCH залишається невигідним.