НР оновила лінійку Pavilion

7 Тра 2018
410
0

Нове покоління комп’ютерів Pavilion представила HP Inc. Оновлення отримала вся лінійка – десктопи, ноутбуки і трансформери. Крім того, виробник додав до сімейства і ігрову лінійку ПК – Pavilion Gaming.

Трансформери HP Pavilion x360 (в цьому сімействі представлені 14- і 15-дюймові моделі) отримали новий дизайн, з кількома кольорами корпусу, тонкими рамками екрану і, опціонально, сканерами відбитка пальця. Ці пристрої комплектуються двоядерними і чотирьохядерними процесорами Intel Core i5 і i7, тут використовуються дискретні відеокарти, а в деяких моделях – NVIDIA MX150 або AMD Radeon 530.

Оновлений дизайн і ноутбуків HP Pavilion. Тут присутні металеві клавіатура і кришка, тачпад має алмазне огранювання. Нові лептопи комплектуються процесорами Intel Core 8 покоління або AMD Ryzen з графікою Radeon Vega, SSD на 512 Гбайт або HDD на 1 Тбайт, динаміками з технологією HP Audio Boost і опціонально – сканером відбитка пальця.

Десктопи HP Pavilion Desktop 2018 стали на 10% тонше, отримавши корпусу нового дизайну. Виробник обіцяє великий вибір конфігурацій, в тому числі вибір процесорів аж до Intel Core 8 покоління і AMD Ryzen другого покоління, багаті мультимедійні можливості.