Об’єднати OLED і HDR

12 Вер 2016
109
0

Компанія LG Electronics спільно з мовними компаніями і провайдерами контенту показала можливості HDR-технології на своєму стенді в ході виставки IFA ‘2016.

OLED-телевізори південнокорейського виробника підтримують відкритий формат HDR10 і формат Dolby Vision, використовуваний студіями при створенні кінофільмів, а також постачальниками контенту – для потокових сервісів.

Зокрема, на IFA ‘2016 показали передачу HLG-контенту з використанням супутникової мережі ASTRA і системи наземного мовлення Британської телерадіомовної корпорації (BBC). Нагадаємо, HLG – це новий стандарт HDR, спільно розроблений BBC і японської NHK. У ньому застосовується єдиний розподільчий бітовий потік, який може декодувати як спеціальні приймачі, так і моделі без функції HDR. Цей стандарт дозволить мовним компаніям передавати високоякісний потоковий динамічний HDR-контент у режимі реального часу і в запису.

Крім того, компанія LG першою показала в роботі технологію HDR, що поєднує високу частоту кадрів (HFR) з HLG-контентом. Ця розробка Ultra покращує якість HD-зображення, піднімаючи частоту до 100 або 120 кадрів/с. За рахунок чого руху на екрані виглядають більш плавними та реалістичними. Відповідний контент сумісний з MPEG DASH (потокова передача через IP-мережі) і DVB-T2.

Залишити відповідь