TP-Link RE270K: підсилювач Wi-Fi з вбудованою розумної розеткою

18 Жов 2017
110
0

Компанія TP-Link представила на українському ринку новий пристрій для «розумного» будинку – підсилювач Wi-Fi-сигналу RE270K серії Kasa, оснащений вбудованою смарт-розеткою.

Новинка підтримує стандарти IEEE 802.11b/g/n/ac і роботу в діапазонах 2,4/5 ГГц. Передбачено мережевий порт Gigabit Ethernet (RJ45). Заявлена ​​швидкість передачі даних досягає 433 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц і 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц.
Підсилювач усуває «мертві» зони, забезпечуючи надійне підключення комп’ютерів і гаджетів до мережі Wi-Fi. Передбачена зовнішня антена.

RE270K – це перший із серії Kasa підсилювач сигналу Wi-Fi з вбудованою «розумної» розеткою. Пристрій дозволяє дистанційно керувати побутовими приладами, підключеними до розетки: можна, наприклад, закип’ятити чайник, включити світло, відключити праску, обігрівач, вентилятор і т. Д. Крім того, можна задати розклад і налаштувати автоматичне включення або виключення в певний час. Для управління служить мобільний додаток Kasa, яке можна встановити на смартфон або планшет.

Цікаво, що підсилювач також має можливість сполучення з асистентом Amazon Alexa, що дозволяє керувати пристроями за допомогою голосових команд.
Придбати новинку на українському ринку можна буде за орієнтовною ціною 1800 грн.