Вулична IP-камера EZVIZ C3C

7 Вер 2016
143
0

Вулична IP-камера EZVIZ C3C створена для того, щоб убезпечити ваш будинок або під’їзд у будь-яку погоду і в будь-який час доби.

Як відзначає розробник, пристрій легко встановити завдяки простій системі кріплень, причому зробити це можна як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. EZVIZ C3C захищена від попадання води і пилу за стандартом IP66, а діапазон її робочих температур від -30° до +60°.

Відео записується в розподільчій здатності 1280×720 точок (25 кадрів/с). Кут огляду оптики становить 114 градусів по діагоналі і 92 градуси по горизонталі – захопить в кадр сходову клітку або значну частину відкритого простору. Для роботи в темряві передбачена функція нічної зйомки з допомогою ІЧ-підсвічування, ефективна дальність якої становить 30 метрам. Також є детектор руху.

Існують дві комплектації. У першому камера живиться від стандартного адаптера і передає відеосигнал через Wi-Fi-мережу. У другому зображення і електроживлення транслюються по Ethernet-кабелю за допомогою протоколу PoE. Переглянути відео з EZVIZ C3C в режимі реального часу можна з екрану смартфона або планшета (за умови встановлення програми). Також можливий запис на носій micro SD об’ємом до 128 Гбайт.

Орієнтовна ціна 2000 грн.

Залишити відповідь