AMD оновила свої драйвера відеокарт для Майнерів

Найбільший виробник спеціалізованого обладнання для Майнінг Bitmain анонсував новий пристрій, призначене для видобутку криптовалюта Ethereum. Ця новина похитнула позиції компанії AMD, яка займається виробництвом відеокарт, але розробник не має наміру здавати позицій, поступаючись конкурентам свою частку прибутку. Сьогодні AMD повідомила про випуск нових майнінгових драйверів для своїх відеокарточек.

«Серйозні навантаження при роботі з блокчейном можуть стати причиною зниження продуктивності відеокарт. Новітнє оновлення програмного забезпечення для наших графічних адаптерів покликане усунути проблеми з ефективністю при видобутку криптовалюти за допомогою відеокарт », – повідомляє AMD в описі до апдейт.

Примітка до випуску оновлення для Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.4 говорить, що оновлення програмного забезпечення не містить інших серйозних нововведень і не призначене для ігор і графічних навантажень – в тому унікальність нової версії ПЗ.

Подальших оновлень, спрямованих на поліпшення продуктивності відеокарт при Майнінг компанія AMD не обіцяє. Мабуть, поточних оновлень і «латок» повинно вистачити для того, щоб забезпечити істотний приріст продуктивності без шкоди картками. Регулярно «фіксують баги», пов’язані з Майнінг, компанія теж не обіцяє, але поява подібного поновлення дуже радує, дозволяючи сподіватися на те, що аналогічні виправлення будуть виходити і в майбутньому.

Таке оновлення – логічний крок від AMD. Вчора аналітики знизили прогноз, пов’язаний з прибутком компанії, через анонса нового ASIC-Майнера від Bitmain, тому програмне поліпшення стабільності при видобутку криптовалюта дійсно може хоч якось поліпшити справи AMD, вселивши користувачам довіру і підштовхнувши їх до подальшого використання відеокарт компанії.